JESIENNE ZABIEGI NA TWARZ

 

Proceutic to innowacyjna dermoceutyczna linia stworzona przez laboratorium Bioline Jatò w taki sposób, aby działała bezpiecznie i efektywnie zarówno na skórę kobiet, jak i mężczyzn. To prawdziwy krok naprzód w kosmetologii, który wpływa nie tylko na efektywność kuracji, ale także zwiększa jej dermokompatybilność.

SYSTEM AGEBIOTIC –  Dojrzała skóra z głębokimi zmarszczkami i wyraźnymi przebarwieniami 299 zł/ 249 zł 45 MIN

System Agebiotic stworzony przez Bioline Jatò składa się z profesjonalnych zabiegów połączonych z produktami do pielęgnacji domowej o ściśle ukierunkowanym działaniu. To innowacyjne rozwiązanie dla skóry z zaawansowanymi oznakami starzenia się oraz głębokimi zmarszczkami poziomymi i poprzecznymi, szczególnie uwidaczniającymi się w okolicy oczu i ust oraz ciemnymi plamami barwnikowymi, które powstały na skutek intensywnej ekspozycji na światło.

SYSTEM PURITY – Zanieczyszczona i łojotokowa, skłonna do powstawania trądziku skóra 249 ZŁ/ 199 zł 35 MIN

System Purity stworzony przez Bioline Jato, wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach oraz w kosmetykach do pielęgnacji domowej. To innowacyjne rozwiązanie dla skóry zanieczyszczonej, łojotokowej i niedotlenionej oraz ze skłonnością do powstawania trądziku, z oznakami nadmiernej produkcji sebum, tworzeniem się zaskórników oraz okołomieszkowych zmian skórnych.

Główne cechy tej linii kosmetyków to EFEKTYWNOŚĆ! Preparaty zawierają substancje aktywne najnowszej generacji, przeznaczonych dla skóry starzejącej się i zanieczyszczonej, z objawami łojotoku. – Wszystkie produkty w linii są bezzapachowe, wolne od: konserwantów*, olejów mineralnych, barwników i silikonów.