fbpx
PODARUJ PREZENT

Centrum Konferencyjne

idealne miejsce do organizacji szkoleń

Centrum konferencyjne to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji oraz warsztatów liczących do 300 uczestników. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny – projektory, ekrany elektryczne i przenośne oraz system nagłaśniający. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół komfortowych sal o łącznej powierzchni ponad 1 000 m² i różnorodnych możliwości aranżacji.

Sale Konferencyjne

Sala Karol

sala o powierzchni 72m² zlokalizowana na poziomie -1, klimatyzowana, wyposażona w rzutnik multimedialny wysuwany z sufitu oraz flipchart. W ustawieniu w podkowę idealna dla około 30 osób, a w ustawieniu teatralnym do 80.

Sala Gustaw

Sala o powierzchni 144m² umożliwi organizację spotkań przy ustawieniu teatralnym do 150 osób. Podłoga pokryta wykładziną, na wyposażeniu dwa rzutniki multimedialne zapewniające rzut na dwa ekrany jednocześnie. Klimatyzowana, idealna do organizacji konferencji, spotkań informacyjnych oraz zjazdów.

Sala Karol Gustaw

To połączenie sal Karol i Gustaw w jedną salę konferencyjną dzięki czemu uzyskujemy powierzchnię 270m² umożliwiającą przeprowadzenie spotkania dla niemal 300 osób.

Sala Fryderyk

Sala na poziomie restauracyjnym o powierzchni 65m² z ograniczonym dostępem do światła dziennego. W pełni klimatyzowana, wyposażona w przenośny ekran, rzutnik multimedialny oraz sprzęt nagłaśniający. W ustawieniu teatralnym mieści ok. 60 osób.

Sala Patio Dół

Klimatyzowana sala o powierzchni 160m² zlokalizowana w części restauracyjnej. Naturalne oświetlenie sali zapewnia unikatowy szklany dach. Może być wykorzystywana zarówno do organizacji szkoleń i konferencji, jak również miejsce serwowania uroczystych kolacji. Sala posiada dużą scenę, na której mogą odbywać się występy artystyczne lub pokazy, a pozostała część może służyć jako przestrzeń taneczna.

Sala patio góra

Sala o powierzchni 95m² znajdująca się w części restauracyjnej na poziomie +1. Podłoga pokryta wykładziną, na wyposażeniu rzutnik multimedialny. Naturalne oświetlenie sali zapewnia unikatowy szklany dach. Może być wykorzystywana do organizacji szkoleń i konferencji.

Sala VIP

Sala z naturalnym oświetleniem o powierzchni 16m² znajdująca się na poziomie +1. Na wyposażeniu sali telewizor 43’cale. Może być wykorzystywana do kameralnych spotkań biznesowych.

Przerwy kawowe

Zachęcamy do zamawiania lunchu w czasie lub po konferencji w atrakcyjnych cenach

Oferty specjalne

polecane pakiety

Bezpieczny hotel
Powered by
Akceptujemy Bony Turystyczne