fbpx

Wszystkich szczęśliwych posiadaczy czasu wolnego zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.  

Rowery

Rowery- usługa ta jest dodatkowo płatna. W celu wypożyczenia bądź rezerwacji rowerów prosimy o kontakt z recepcją pod nr 111.
*liczba rowerów ograniczona

Kijki do Nordic walking

Wszystkim naszym Gościom oferujemy możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijków do Nordic Walking. W celu wypożyczenia czy rezerwacji prosimy o kontakt z recepcja pod nr 111.
*liczba kijków ograniczona

Bilard

Bilard to rozrywka idealna na deszczowy dzień czy zimny wieczór.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z recepcją pod nr 111.

Blinkee.city - hulajnogi elektryczne

Blinkee.city daje możliwość szybkiego i ekologicznego przejazdu przez zatłoczone miasto.
Nie stoisz w korkach, dbasz o środowisko a to wszystko w bardzo okazyjnej cenie.

KULTURA I ZABYTKI W JEDNYM MIEJSCU

Hotel Elbląg**** zlokalizowany jest w centrum rekonstruowanego Starego Miasta z zachowanym zabytkowym układem urbanistycznym. W pobliżu zachowały się zabytki sięgające czasów średniowiecza, takie jak Katedra Św. Mikołaja, Ścieżka Kościelna, kościół dominikański z Centrum Sztuki Galerią EL oraz Muzeum Archeologiczno-Historyczne.

W celu zaczerpnięcia informacji o Elblągu i okolicach zachęcamy odwiedzić stronę internetową PTTK Oddziału Ziemii Elbląskiej.
Inne ciekawe informację o naszym wspaniałym mieście znajdą Państwo na stronie Informacji Turystycznej.

Soboty z przewodnikiem

“Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych im. R. Gierzyńskiego przy PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza wszystkich miłośników historii Elbląga, mieszkańców i turystów. Podczas spacerów z przewodnikiem zwiedzicie najciekawsze miejsca w Elblągu i nie tylko. Każde ze spotkań związane jest tematycznie z zabytkami i historią naszego miasta. Atutem spacerów jest wyjątkowa okazja do poznania miejskich legend, historii i przewodnickich ciekawostek.

Spacery odbywają się bez względu na pogodę a udział w nich jest bezpłatny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub osobiście do biura PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej przy ul. Krótkiej 5 w Elblągu, a także w punktach Informacji Turystycznej w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 oraz w Bramie Targowej.
Ze względu na sytuację epidemiczną niezbędne jest posiadanie maseczki oraz zachowanie właściwych odstępów.”

 
 
Galeria Pracownia

10.07.2020 wernisaż prac powstałych w Galerii
12-16.07.2020 galeria otwarta dla zwiedzających
17.07.2020 wernisaż prac powstałych w Galerii
19.-23.07. 2020 galeria otwarta dla zwiedzających
23.07.2020 otwarte warsztaty plastyczne
24.07.2020 wernisaż prac powstałych w Galerii
25-29.07.2020 galeria otwarta dla zwiedzających
30.07.2020 wernisaż prac powstałych w Galerii

Projekt jest realizowany w ramach Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląga. 

Karolina Kardas – ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku, obecnie uczestniczy w studiach doktoranckich na macierzystej uczelni. Tworzy obrazy, płaskorzeźby, kolaże, instalacje site-specific. Tematem jej prac jest relacja cielesności z duchowością, związek ciała i architektury.

Janusz Kozak – grafik, rysownik. Absolwent ASP w Poznaniu. Uczestnik wystaw krajowych i zagranicznych. Związany ze środowiskiem kulturalnym Elbląga od 1997 roku. Pod pseudonimem GORE77 zajmuje się projektowaniem m.in. plakatów, koszulek i okładek płytowych.

Akceptujemy Bony Turystyczne